Értékesítő munkatársat keresünk budapesti Mintatermünkbe!

Cégünk, az IBD Magyarország Kft. belsőépítészeti termékek (melegburkolat, mosdó,mosogató) kis és nagy -kereskedelmével foglalkozó, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás, új munkatársat keres Mintatermi értékesítői munkakörbe!

A fényképes önéletrajzokat a hr@ibd.hu címre várjuk.

Főbb feladatok, munkák:
  • Az általunk forgalmazott márkák képviselete a végfelhasználók, a partnerek és a lakberendezők, tervezők felé.
  • Szakszerű segítségnyújtás az üzletünkbe betérő vásárlók részére
  • Árajánlat, vevői rendelések rögzítés, folyamatos nyomonkövetése
  • Megrendelések naprakészen tartása, számlázás.
  • Az üzlet napi operatív működése, a kapcsolódó szervezési és napi-heti adminisztratív feladatok ellátása
  • Pénztár kezelés
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és probléma-megoldó készség
  • Megbízhatóság és elkötelezettség
  • Kiváló együttműködési és kapcsolatteremtő készség
  • Alapfokú számítógépes ismeretek a napi munkamenet precíz elvégzéséhez
  • Vevőorientált, értékesítés-centrikus gondolkodásmód, barátságos hozzáállás
  • Nyitottság új termékek, megoldások megismerésére
Az állás betöltéséhez előnyt jelenthet:
  • Lakberendezési és/vagy belsőépítészeti érdeklődés/tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Megbízható cég, dinamikus, erős csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Könnyen megközelíthető munkahely

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Betanulás és munkavégzés helye: 1142 Budapest Erzsébet Királyné útja 125.

Lépj be az INNOVATÍV BELTÉR DESIGN világába. Az IBDesign boltjában megtalálod a mai trend találkozását az egyediséggel és a minőséggel 6 világmárka kínálatában.